Úvod » Krátká sdělení

Zimní UBULIGA je za rohem

publikováno 06.10.2014

Žádost o sestavení zájemců o účast na 4. ročníku Zimní UBULIGY

Závěr roku je tu za malou chvilku. To znamená , že v království UBU již brzy vyhlásí 4. ročník Zimní UBULIGY.

Prosím zamyslete se nad možností odehrát tento turnaj. Je potřeba sestavit družstva a dohodnout si dopravní možnosti.

První kolo letošního ročníku se má hrát již v listopadu.

Dík Scotty

Osobní profil Scotty | 11.11.2014 15:25
ZDE najdete rozlosování a další informace :

Tak hrrrrr na ně.
Osobní profil Scotty | 17.10.2014 15:31
SAHARA DÉMONI = Duo Demčík,Kuňďaba,Ludánek.

Dohodnuto jdu to nahlásit.
Osobní profil Scotty | 16.10.2014 10:19
Obecné informace "4. Zimní UBULIGA"

Přihlášování týmů zahájeno!

Přečtěte si informace a piště na ubu@ubulodrom.cz

"Zimní UBULIGA" je vícekolové klání týmů a zvolený systém dává možnost všem. Těm, kteří chtějí hrát pétanque jen příležitostně a přesto se zúčastnit dlouhodobé soutěže, ale i hráčům, kteří si zimní ligu budou chtít užít bezezbytku.

Kde a kdy se hraje?
Bude se hrát mezi listopadem 2014 a březnem 2015 a to o sobotách a nedělích. Přesný rozpisu bude vytvořen na základě počtu přihlášených týmů. Počítáme se čtyřmi až šesti hracími dny pro každý tým + finálový den.

Kdo se může zúčastnit?
Soutěž není omezená, mohou hrát licencovaní i nelicencovaní hráči jakékoliv národnosti.

Kolikačlenná jsou družstva?
Každé družstvo může mít na soupisce minimálně 4 a maximálně 12 hráčů.

Jakým se hraje systémem?
Přesný systém vznikne na základě počtu přihlášených týmů (viz výše),. Turnaj je zakončen Finálovým dnem.

Musí hrát jedno kolo stejní hráči?

Nejen každé kolo, ale i každý zápas může hrát jiná dvojice hráčů, kteří jsou zapsáni na soupisce.

Z kolika zápasů se bude skládat jedno kolo?
Počty zápasů v jednotlivých kolech budou zřejmé z rozpisu. Na každé kolo se sejde více týmů, které budou hrát paralelně. Každý tým tedy odehraje několik dvojzápasů za jeden hrací den. V praxi tedy stačí, když se každého kola ligy zúčastní pouze minimálně 4 hráči ze spoupisky. Když přijde všech 12 hráčů ze soupisky a budou všichni chtít hrát, na každého vyjde v daném kole cca 1 zápas.

Jak dlouho bude trvat jedno kolo?
Při hře do 11 bodů je předpoklad trvání jednoho utkání 1-1,5 hodiny. Přibližný časový harmohnogram bude uveden v rozpise. Jednotlivé časy se mohou lišit v řádu desítek minu.

Může hrát jeden hráč ve více týmech?
Ne, každý hráč může být pouze na soupisce jednoho týmu.

Je možné soupisku doplňovat?
Ano, soupisku můžete i v průběhu soutěže doplnit až na celkový počet 12 hráčů. Není však možný přestup z jiného týmu v rámci jednoho ročníku.

Kolik je zápisné na jeden tým?
2,000 CZK za jeden tým na všechna utkání.

Kdy je uzávěrka soutěže a jak se můžeme přihlásit?
Uzávěrka bude 31. října 2014, přihlášky se posílaly na ubu@ubulodrom.cz

Kde budou výsledky soutěže a další podrobnosti?
Tady! Na www.ubulodrom.cz
Osobní profil Scotty | 08.10.2014 10:56
No super , už se to rýsuje.
Osobní profil Ludánek | 08.10.2014 10:44
SAHARA DREAM TEAM : Lapíci 3x , Ludánek,Pájík + ? ( o dalšího hráče doplnit dle domluvy - nemám na ně telefon )
Osobní profil Scotty | 06.10.2014 13:57
Team SAHARA HERO :