Konec roku 2015 a plány na rok 2016

publikováno 30.12.2015 (aktualizováno 17.02.2016)

Vánoční zasedání našeho klubu SK Sahara Vědomice probralo vše co nás zajímá. ZDE hlavní závěr členské základny.

Děkuji všem za moc pěkný večer. Posezení proběhlo v přátelském duchu jako vždy.

Zde pár základních bodů naší dohody směru našeho snažení.

Členská základna dostala informaci o možných změnách stavov ČAPKU, návrhu termínové listiny turnajů pro rok 2016, o  změnách v povinnostech přechodu zájmových organizací pod spolky.

Jako prezident klubu pojedu na FZK. Zde se chci vyjádřit za SK Sahara Vědimice a tak jsem přednesl v bodech problematiku.

Věc jsem popsal a narhl jsem možná řešení. Po projednání jsem požádal o projevení souhlasu s postojem našeho klubu k danné problematice, která se bude projednávat na FZK v únoru 2016. Myslím, že nyní mám plnou kompetenci k jednání. Nebudu zde popisovat konkrétní body. Toto jsou věci, které se nemusí zveřejnit.

Účast 17 členů a jednomyslná dohoda stačí.

Dále bylo dohodnuto :

Účast našeho klubu na MČR klubů 2016 - postavíme jedno družstvo.

Známky ČAPEK pro rok 2016 bude hradit náš klub. Dárek pro naší členskou základnu.

Členem klubu petanque SK Sahara Vědomice je od roku 2016 jen ten kdo PLNĚ UHRADÍ ČLESKÝ POPLATEK dle závěrů valné hromady SK Sahara Vědomice. Ostatní hráči NEBUDOU dále v žebříčku ČAPEK a ztratí tak ČLENSTVÍ  v České Asociaci PEtanque KLUBŮ. !!!

Byl stanoven plán společných akcí a výletů za naší hrou.

Dále byla projednána nutnost proškolení hráčů jako pořadatelů turnajů . Toto školení bude 7/2/2016 v Praze. Proškolíme pět hráčů.

Posila bude i v oblasti licence rozhodčích. Milan Mikyška se naučí a bude držet prapor rozhodčího s licencí. Klub SK Sahara Vědomice vybaví naše rozhodčí vybavením nutným pro tuto činnost. Kufřík s vybavou snad zakoupí pro náš klub Čapek ( již na loňském zasedání FZK nám to garantoval pan Miroslav Pešout ).

Informoval jsem o záměru požádat město Roudnice nad Labem o dodaci na úpravu areálu boulodromu. Dále jsem informoval o plánech obce Vědomice, které se přímo dotýkají boulodromu. Věříme, že posunutím laťky vybavenosti areálu dostaneme další silné karty k jednání s radou mudrců STK ČAPEK.

Na závěr proběhla informace o našich finančních možnostech v novém roce 2016.

Na konec rád znovu popřeji všem našim hráčům do nového roku 2016 ZDRAVÍ  ZDRAVÍ  ZDRAVÍ.

To je opravdu to hlavní . Koule umí házet už dlouho.

Mějte se

Tom Pilléro