Výborová schůze dne 6. prosince 2017

publikováno 10.12.2016

Krátká informace pro naše hráče.

Dne 6.12.2016 proběhla poslední výborová schůze SK Sahara Vědomice.

První bod - položení funkce člena výboru pana Štefana Totha , který zastupoval ve výboru volejbal. Pan Toth před výborem nevystoupil a neuvadl k odchodu nic. Výbor vzal tuto věc na vědomí a dle schváleného postupu svolá mimořádnou valnou hromadu a to v měsíci leden 2017.

Dále nás předseda informoval o všeobecných pravidlech registrace nových členů SK Sahara Vědomice a podmínek přestupů.

Nové pravidla a povinosti platit a opačně požadovat úhradu za přestupy hráčů, kteří přestupují do jiného klubu bude zatěžovat rozpočty všech klubů v republice. Tyto pravidla platí již letošní rok a zejména náš fotbal žen byl donucen značně zaplatit za přestup šesti hráček. Tyto pravidla se týkají všech sportů.

Dále se stanovil termín projednání všech záležitostí kolem Sportovního plesu. Ten bude letos ve společeském zažížení ŘÍP v Roudnici nad Labem. Vše se projedná na lednové výborovce.

Výbor jsem informoval o našem požadavku na zatopení a plný konfort v našem Domu Sportu v termínu neděle 8/1/2017 , kdy by jsme měli odehrát tradiční první klubové klání roku.

Předseda vyzval jednotlivé oddíly k odevzdání dokladů pro závěrečný účet roku. Tuto informaci jsem za náš oddíl vyřídil naší Simonce ta má vše připraveno a jako vždy se o tuto záležitost postará.

Pokud jsem na něco zapomněl , tak se omlouvám.

Scotty